Kosmetické studio Ivany Jungwirtové Kroměříž a Chrudim

Nehtová modeláž a manikúra

Airbrush pro vaše nehty

Horká novinka v Chrudimi! Nyní vaše nehty zkrášlí nástřik barvy technikou airbrush.

Nehtová modeláž a manikúra

Další způsob jak říct "Miluji tě"

Chcete věnovat ženě chvíli odpočinku a péči, jejímž středem je pouze ona? Zvolte dárkový poukaz Kosmetického studia Ivany Jungwirtové.

Nehtová modeláž a manikúra

Manikúra a nehtová modeláž

Ruce jsou vizitkou každé ženy. Vyjadřujeme jimi pozdrav nebo chválu, pracují pro nás a jsou stále na očích. Dnes je samozřejmostí mít ruce čisté, ale jak je udržet i dokonale upravené?

Nabídka kosmetiky REJUVE

Kosmetika z řady REJUVE

Díky vědeckému výzkumu vznikla jedinečná kolekce produktů pro všechny typy pleti a pro všechny věkové kategorie. Kosmetika REJUVE omlazuje buňky i tkáně a zachovává celkově mladistvý vzhled.

Kosmetické služby Ivana Jungwirtová

Kosmetické služby

Pravidelná péče o pleť je důležitým krokem k zachování jejích vlastností a odhalení vaší přirozené krásy. Nabízíme vám kompletní škálu kosmetických služeb od drobných zákroků až po celkové ošetření pleti.


 • Kosmetické služby
 • Nehtová modeláž
 • Prodlužování řas

Kontakt

Ivana Jungwirtová

724 115 857

ivana.jungwirtova@seznam.cz

Cereghettiho 293, Chrudim

Pracovní doba

kdykoliv dle objednání, včetně odpoledních a večerních hodin a víkendů

Speciální akceParafínový zábal na ruce i obličej

Vynikající péče o chladem namáhanou pokožku!


Horká novinka zdobení nehtů - airbrush

Využijte atraktivní nabídky na krásné zdobení nehtů technikou airbrush.


Naše poukazy jsou nejlepším dárkem

Milí pánové, hledáte dárek pro svou partnerku, přítelkyni, maminku, babičku nebo kamarádku? Kupte jí dárkový poukaz na kosmetickou péči v našem studiu. Výběr kosmetických procedur můžete nechat na rozhodnutí obdarované. Pro více informací pište na email ivana.jungwirtova@seznam.cz nebo volejte na telefonní číslo 724 115 857.


Kosmetické řady

Rejuve Essence

Rejuve Aura

Rejuve Corporal

Naše služby

Kosmetické služby

Manikúra a nehtová modeláž

Prodlužování řas

Léčba hyperhydrózy

Modelace postavy

Fotorejuvenace

Botowhite

Profesionální přístroje >> IONO BASE +

Iontoforéza přístrojem IONO BASE +

Díky profesionálnímu přístroji IONO BASE + modelujeme postavu, léčíme celulitidu a bojujeme s nadměrným pocením.

Přirozené pocení je normální jev. Je reakcí organismu na změny okolní teploty, pomáhá ochlazovat naše tělo a tím chrání organismus před přehřátím. Pokud se však potíte bez zjevných okolních vlivů a i ve chladném prostředí, nejspíše trpíte nadměrným pocením, tzv. hyperhydrózou. Hyperhydróza, se nejčastěji projevuje vysokou potivostí v oblasti dlaní rukou, chodidel, hlavy a podpaží.

Využití galvanizace k léčbě hyperhidrózy

Galvanizace je velice efektivní metoda k ošetření zvýšeného pocení rukou a chodidel, kterou provádíme certifikovaným (certifikát k použití pro estetické i zdravotní účely) přístrojem firmy LED, IONO BASE PLUS. Klasickému využití galvanického proudu se říká léčebná iontoforéza a slouží k lokálnímu vpravování léků (s využitím při terapii bolesti, osteoporosy, artritidy, artrózy...)

IONO BASE + je generátor iontoforézní galvanizace se dvěma kanály pro lokální řešení problémů formou iontoforézy, elektroosmózy, analgetické léčby a ošetření proti nadměrnému pocení, přes vliv vyvážení potencionálního rozdílu mezi dermis a povrchem kůže. Nerovnováha tohoto potenciálu a jeho následné srovnání usnadňuje léčbu nadměrného pocení. Disperzní proud hydro galvanizace je možné využít pro estetické modelování postavy a léčbu celulitidy.

Hlavní účinky:

 • estetické modelování postavy
 • léčba celulitidy
 • ošetření proti nadměrnému pocení

Terapeutická iontoforéza je nová metoda, která bezbolestně a velmi účinně tlumí pocení v podpaží, na dlaních nebo na ploskách nohou.

10min./ 1 oblast symetricky300,-
10 ošetření - zaručený výsledek, balíček 8+2 zdarma při platbě předem2400,-

Postup ošetření:

 • ošetření jedné oblasti trvá asi 10 minut, není tedy časově náročné
 • je jednoduše opakovatelné a počet ošetření v jedné sérii není omezen
 • pro 100% účinnost doporučujeme 10 ošetření v jedné sérii, nejlépe absolvovat 10 dnů za sebou (1x za den, již po 3.- 5. ošetření klienti pociťují podstatnou redukci pocení)
 • délka působení je půl rok až rok (zkrácení doby působení může být způsobeno psychickým nebo výrazným fyzickým přepětím)
 • v případě léčby hyperhydrózy chodidel resp. dlaní se chodidla resp. dlaně částečně ponoří do plastových nádob s vodou, na jejichž dně je umístěna elektroda. Nádobami i částí těla prochází jemný jednosměrný el. proud, klient pociťuje pouze jemné brnění/jemné mravenčení v chodidlech
 • při léčbě zvýšeného pocení v podpaží se do podpaží vkláídají elektrody s mokrými pěnovými polštářky. Dochází k působení jemného jednosměrného el. proudu (s pocitem jen lehkého brnění v oblasti podpaží)

UPOZORNĚNÍ: Tento přístroj generuje galvanický proud. Nutno brát v úvahu elektrolytické účinky, které generuje. Proto každý zájemce o toto ošetření prochází vstupní konzultací, ev. je možné vhodnost ošetření konzultovat se svým praktickým lékařem.