Kosmetické studio Ivany Jungwirtové Kroměříž a Chrudim

Nehtová modeláž a manikúra

Airbrush pro vaše nehty

Horká novinka v Chrudimi! Nyní vaše nehty zkrášlí nástřik barvy technikou airbrush.

Nehtová modeláž a manikúra

Další způsob jak říct "Miluji tě"

Chcete věnovat ženě chvíli odpočinku a péči, jejímž středem je pouze ona? Zvolte dárkový poukaz Kosmetického studia Ivany Jungwirtové.

Nehtová modeláž a manikúra

Manikúra a nehtová modeláž

Ruce jsou vizitkou každé ženy. Vyjadřujeme jimi pozdrav nebo chválu, pracují pro nás a jsou stále na očích. Dnes je samozřejmostí mít ruce čisté, ale jak je udržet i dokonale upravené?

Nabídka kosmetiky REJUVE

Kosmetika z řady REJUVE

Díky vědeckému výzkumu vznikla jedinečná kolekce produktů pro všechny typy pleti a pro všechny věkové kategorie. Kosmetika REJUVE omlazuje buňky i tkáně a zachovává celkově mladistvý vzhled.

Kosmetické služby Ivana Jungwirtová

Kosmetické služby

Pravidelná péče o pleť je důležitým krokem k zachování jejích vlastností a odhalení vaší přirozené krásy. Nabízíme vám kompletní škálu kosmetických služeb od drobných zákroků až po celkové ošetření pleti.


  • Kosmetické služby
  • Nehtová modeláž
  • Prodlužování řas

Kontakt

Ivana Jungwirtová

724 115 857

ivana.jungwirtova@seznam.cz

Cereghettiho 293, Chrudim

Pracovní doba

kdykoliv dle objednání, včetně odpoledních a večerních hodin a víkendů

Speciální akceParafínový zábal na ruce i obličej

Vynikající péče o chladem namáhanou pokožku!


Horká novinka zdobení nehtů - airbrush

Využijte atraktivní nabídky na krásné zdobení nehtů technikou airbrush.


Naše poukazy jsou nejlepším dárkem

Milí pánové, hledáte dárek pro svou partnerku, přítelkyni, maminku, babičku nebo kamarádku? Kupte jí dárkový poukaz na kosmetickou péči v našem studiu. Výběr kosmetických procedur můžete nechat na rozhodnutí obdarované. Pro více informací pište na email ivana.jungwirtova@seznam.cz nebo volejte na telefonní číslo 724 115 857.


Kosmetické řady

Rejuve Essence

Rejuve Aura

Rejuve Corporal

Naše služby

Kosmetické služby

Manikúra a nehtová modeláž

Prodlužování řas

Léčba hyperhydrózy

Modelace postavy

Fotorejuvenace

Botowhite

Kosmetické řady >> REJUVE Essence

Kosmetika REJUVE Essence pro stárnoucí pleť

Essence Active Cleanser

Jemná emulze odstraňuje nečistoty a hromadící se odumřelé buňky na povrchu kůže. Díky obsahu rostlinných kmenových buněk poskytuje významné výživné látky kůži, čímž zlepšuje zdraví a životaschopnost kůži vlastních kmenových buněk. Kůže se tak stává jemnou, hladkou a oživenou, se zachováním přirozené lipidové ochrany.

Essence Derma Moist

Tato biotechnologická novinka obsahuje aktivní výživné látky, chránící a výrazně revitalizují pokožku. Bohatá aktivující kompozice obsahuje: Malus domestica kmenové buňky - bohaté na epigenetické faktory a metabolity, zajišťující dlouhou životnost kmenových buněk pleti, chránící a oddalující destrukci vlastních základních kmenových buněk v pleti. Karnosin di-peptid má na svaly uvolňující účinek, zabraňuje "zasíťování" kolagenu glykací. Následně dochází k redukci linek i hlubších vrásek. Silymarin, vitamin E, rozpustné antioxidanty, zabraňují předčasnému stárnutí, chrání pokožku před oxidačním stresem. Genisteinu je výkonným stimulátorem tvorby kolagenu a zabraňuje jeho degradaci.

Essence Hydrocream

Jde o aktivující, restrukturalizující a hydratační produkt, který zpevňuje, vypíná a revitalizuje kůži. Tento výkonný zvlhčovač obsahuje kmenové buňky jablíčka Malus Domestica, bohaté na epigenetických faktory a metabolity,zajišťující dlouhou životnost vlastních kožních kmenových buněk,oddalují destrukci základních kmenových buněk v pleti. DMAE zabraňuje poškození buněk, napomáhá ve tvořivých a opravných procesech kůže, podrobněji na úrovni buněčných membrán. Redukuje výskyt jemných linek a vrásek, zlepšuje obsah vlhkosti kůže, zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Kyselina alfa lipoová je velmi silný antioxidant, který bojuje proti poškození. Vitamín C ester působící proti volným radikálům. Výsledkem je zdravá, zářící, pevné a omlazená kůže.

Essence Mask

Aktivující a restrukturalizační maska pro pokožku s projevy předčasného stárnutí. Tato výkonná maska obsahuje vysokou koncentraci kmenových buněk Malus domestica , které podporují regeneraci zdravých kožních buněk, podporují opravy poškozených nebo starších buněk, vystavených škodlivému působení volných radikálů. Dále obsahuje rostlinných výtažky,fosfoliipidy, které pomáhají obnovit ztracenou vlhkost kůže. Tato plnohodnotná maska přináší kůži dlouhotrvající zásoby enrgie.

Essence serum

Essence sérum je pro kůži zralého věku absolutní úlevou, pohlazením, které účinně bojuje proti létům, proti stárnutí. Účinné součásti séra, kmenové buňky Malus domestica, chrání lidské kožní buňky, zajišťují jejich dlouhověkost, zajišťuji zdravou vitalitu pokožky, zpomalují stárnutí vlastních kožních kmenových buněk. V séru obsažené fosfolipidy, rostlinný glycerin napomáhají udržení kožní vlhkosti. Pleť se tak stává jemnější a hladší. Sérum je sestaveno tak, aby se vstřebávalo rychle a co nejhlouběji, čímž se kůže stává jasnější, zdravější, zářivější, se zachováním její mladické elasticity.