Kosmetické studio Ivany Jungwirtové Kroměříž a Chrudim

Nehtová modeláž a manikúra

Airbrush pro vaše nehty

Horká novinka v Chrudimi! Nyní vaše nehty zkrášlí nástřik barvy technikou airbrush.

Nehtová modeláž a manikúra

Další způsob jak říct "Miluji tě"

Chcete věnovat ženě chvíli odpočinku a péči, jejímž středem je pouze ona? Zvolte dárkový poukaz Kosmetického studia Ivany Jungwirtové.

Nehtová modeláž a manikúra

Manikúra a nehtová modeláž

Ruce jsou vizitkou každé ženy. Vyjadřujeme jimi pozdrav nebo chválu, pracují pro nás a jsou stále na očích. Dnes je samozřejmostí mít ruce čisté, ale jak je udržet i dokonale upravené?

Nabídka kosmetiky REJUVE

Kosmetika z řady REJUVE

Díky vědeckému výzkumu vznikla jedinečná kolekce produktů pro všechny typy pleti a pro všechny věkové kategorie. Kosmetika REJUVE omlazuje buňky i tkáně a zachovává celkově mladistvý vzhled.

Kosmetické služby Ivana Jungwirtová

Kosmetické služby

Pravidelná péče o pleť je důležitým krokem k zachování jejích vlastností a odhalení vaší přirozené krásy. Nabízíme vám kompletní škálu kosmetických služeb od drobných zákroků až po celkové ošetření pleti.


  • Kosmetické služby
  • Nehtová modeláž
  • Prodlužování řas

Kontakt

Ivana Jungwirtová

724 115 857

ivana.jungwirtova@seznam.cz

Cereghettiho 293, Chrudim

Pracovní doba

kdykoliv dle objednání, včetně odpoledních a večerních hodin a víkendů

Speciální akceParafínový zábal na ruce i obličej

Vynikající péče o chladem namáhanou pokožku!


Horká novinka zdobení nehtů - airbrush

Využijte atraktivní nabídky na krásné zdobení nehtů technikou airbrush.


Naše poukazy jsou nejlepším dárkem

Milí pánové, hledáte dárek pro svou partnerku, přítelkyni, maminku, babičku nebo kamarádku? Kupte jí dárkový poukaz na kosmetickou péči v našem studiu. Výběr kosmetických procedur můžete nechat na rozhodnutí obdarované. Pro více informací pište na email ivana.jungwirtova@seznam.cz nebo volejte na telefonní číslo 724 115 857.


Kosmetické řady

Rejuve Essence

Rejuve Aura

Rejuve Corporal

Naše služby

Kosmetické služby

Manikúra a nehtová modeláž

Prodlužování řas

Léčba hyperhydrózy

Modelace postavy

Fotorejuvenace

Botowhite

Profesionální přístroje >> Epilmax 500 G

Fotorejuvenace přístrojem Epilmax 500 G

Fotorejuvenace je velmi vyhledávaná kosmetická procedura omlazení pleti prováděná šetrným zahříváním škáry nízkými dávkami světelné energie pomocí přístroje IPL (intenzivní pulsní světlo).

Ukázka fotorejuvenace

Díky tepelnému narušení kolagenu v pleti se v pokožce aktivuje proces hojení a uvolňování látek, které ovlivňují regeneraci kožních buněk. Dochází k povzbuzení buněčné činnosti a k tvorbě nových kolagenních vláken. Zlepšuje se pevnost i pružnost pokožky. Fotorejuvenace dále pomáhá k odstranění pigmentových skvrn a drobných žilek, vyplnění jemných vrásek i jizviček a celkovému zlepšení kvality pokožky.

Provádíme omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu a poprsí. Ošetření je efektivní, bezbolestné a nevyžaduje pracovní neschopnost. Účinek je podpořen použitím kosmetiky RENLIVE.

V salonu používáme přístroj EPILMAX 500 G – LIGHT. Zařízení vytváří pulsní světlo a umožňuje odstranění chloupků a omlazení pleti. Tento moderní profesionální přístroj je vybaven senzorem, který umožňuje provádět léčbu pouze v případě, že je lampa v kontaktu s kůží.

Ceník

Zaváděcí akční ceny
Cena základního ošetření290,-
Cena komplexního ošetření vč. vyživující ampule a masky590,-

Počet doporučených ošetření dle stavu pleti a požadovaného výsledku klientky. K dosažení viditelného efektu doporučuji ošetření min. 1x týdně. Je možné kombinovat základní ošetření s komplexním.

Platby je možné hradit poukázkami Sodexo - DÁRKOVÝ PASS, RELAX PASS, FLEXI PASS, FOKUS PASS. K nákupu kosmeceutických přípravků, včetně ošetření mohu zajistit úvěr od ESSOX.

Hlavní účinky:

  • omlazení pokožky až o 5 let
  • kolagen zajistí pevnost a pružnost pokožky
  • vymizení pigmentových skvrn a drobných žilek
  • vyplnění jemných vrásek a jizviček včetně okolí očí
  • celková revitalizace pokožky

Možnosti využití fotorejuvenace:

  • Korekce jemných vrásek, jizev, celulitidy a strií. Při ošetření dochází k okamžitému smrštění makromolekuly kolagenu v nový kvalitní kolagen. Kůže se zpevní a vrásky se vyhladí. Doba aplikace je 10 – 20 minut. Pro maximální efekt doporučujem 4 až 6 ošetření v rozestupu jednoho měsíce.
  • Stažení rozšířených pórů a léčba akné. Světelný paprsek zahubí bakterie způsobující akné. Pokožka je stimulována k normální tvorbě mazu. Během ošetření se vytvoří nová kolagenová vlákna, póry se stáhnou, akné vymizí a jizvičky vyblednou. Záněty ustupují již po prvním ošetření. Pro dokonalý efekt doporučujeme 3 až 6 ošetření s opakováním po 14 dnech.

Výsledky jsou dlouhodobé, ale nezabrání dalšímu stárnutí pleti, tvorbě nových vrásek, rozšířených žilek či pigmentových skvrn. Po čase tedy možná pocítíte potřebu fotorejuvenaci či resurfacing podstoupit znovu.

Depilace přístrojem EPILMAX

Přístrojem EPILMAX provádíme i depilace menších částí těla, jako je např. ret nebo podpaží. Minimální počet aplikací je 5 po 10-12 dnech, v závislosti na ochlupení klientky (chloupky by před epilací měly mít délku cca 3-5 mm). Doporučujeme zakoupení přípravku EPIL SERUM proti růstu chloupků.

Nabízené služby Cena
Depilace podpaží 350,-
Depilace horního rtu 200,-