Kosmetické studio Ivany Jungwirtové Kroměříž a Chrudim

Nehtová modeláž a manikúra

Airbrush pro vaše nehty

Horká novinka v Chrudimi! Nyní vaše nehty zkrášlí nástřik barvy technikou airbrush.

Nehtová modeláž a manikúra

Další způsob jak říct "Miluji tě"

Chcete věnovat ženě chvíli odpočinku a péči, jejímž středem je pouze ona? Zvolte dárkový poukaz Kosmetického studia Ivany Jungwirtové.

Nehtová modeláž a manikúra

Manikúra a nehtová modeláž

Ruce jsou vizitkou každé ženy. Vyjadřujeme jimi pozdrav nebo chválu, pracují pro nás a jsou stále na očích. Dnes je samozřejmostí mít ruce čisté, ale jak je udržet i dokonale upravené?

Nabídka kosmetiky REJUVE

Kosmetika z řady REJUVE

Díky vědeckému výzkumu vznikla jedinečná kolekce produktů pro všechny typy pleti a pro všechny věkové kategorie. Kosmetika REJUVE omlazuje buňky i tkáně a zachovává celkově mladistvý vzhled.

Kosmetické služby Ivana Jungwirtová

Kosmetické služby

Pravidelná péče o pleť je důležitým krokem k zachování jejích vlastností a odhalení vaší přirozené krásy. Nabízíme vám kompletní škálu kosmetických služeb od drobných zákroků až po celkové ošetření pleti.


  • Kosmetické služby
  • Nehtová modeláž
  • Prodlužování řas

Kontakt

Ivana Jungwirtová

724 115 857

ivana.jungwirtova@seznam.cz

Cereghettiho 293, Chrudim

Pracovní doba

kdykoliv dle objednání, včetně odpoledních a večerních hodin a víkendů

Speciální akceParafínový zábal na ruce i obličej

Vynikající péče o chladem namáhanou pokožku!


Horká novinka zdobení nehtů - airbrush

Využijte atraktivní nabídky na krásné zdobení nehtů technikou airbrush.


Naše poukazy jsou nejlepším dárkem

Milí pánové, hledáte dárek pro svou partnerku, přítelkyni, maminku, babičku nebo kamarádku? Kupte jí dárkový poukaz na kosmetickou péči v našem studiu. Výběr kosmetických procedur můžete nechat na rozhodnutí obdarované. Pro více informací pište na email ivana.jungwirtova@seznam.cz nebo volejte na telefonní číslo 724 115 857.


Kosmetické řady

Rejuve Essence

Rejuve Aura

Rejuve Corporal

Naše služby

Kosmetické služby

Manikúra a nehtová modeláž

Prodlužování řas

Léčba hyperhydrózy

Modelace postavy

Fotorejuvenace

Botowhite

Kosmetické řady >> REJUVE Corporal

Kosmetika REJUVE Corporal - luxusní péče o celé tělo

Corporal Breast Volume

Tento exkluzivní přípravek pečující o poprsí, při pravidelné péči poskytuje prsům pevnost, vypnutí kůže a zvětšení jejich objemu. Účinnými látkami jsou extrakty z rostlin: palmy trpasličí, damiány, anděliky čínské, benediktu lékařského, smldince chlupatého, pískavice, fenyklu, ovsu setého.

Tyto látky stimulují růst buněk v mléčných žlázách, zlepšují stavbu prsního tkaniva, regulují ženské hormony a stimulují metabolismus pokožky. Výsledkem jsou atraktivnější kontury prsou, jejich plnější tvar a zlepšená pevnost.

Corporal Crystal Peel

Toto efektivní peelingové ošetření drobnými krystalky odstraňuje odumřelé buňky nahromaděné na povrchu kůže. Tím se zlepší obnova buněk, celkově se zlepší regenerační procesy v kůži, přestavba kolagenu a elastinových vláken. Výsledkem je hladší, jasnější pokožka, připravena maximálně vstřebat další ošetřující výživné látky pro zlepšení zdraví a pružnosti pokožky.

Corporal Remodeling Serum

Krém vhodný k aplikaci na kritické oblasti těla – na povadlou, ochablou kůži, s nedostatkem pružnosti. Remodelační sérum obsahuje rostlinné výtažky, vitamín E, které ideálně hydratují kůži do hloubky a zvyšují její pružnost, chrání ji před poškozením kyslíkovými radikály. Guarana a rostlinný glycerin, další rostlinné výtažky,antioxidační vitaminy jsou velice účinné proti únavě a ochablosti kůže.Výsledkem je jemná, saténově hladká kůže se zlepšenou strukturou, pevností a pružností.

Corporal Slimmer

Tento přípravek působí na všechny čtyři základní problémy podněcující vznik celulitidy a lokalizované ukládání tukových zásob. Kofein a forskoline aktivuje, vyhlazuje a redukuje plochy postižené celulitidou. Melliloto snižuje zadržování vody a narůstání tukových buněk. Křemík stimuluje buněčný metabolismus, obnovuje uvnitř buněk tvorbu oporných sítí, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Centella působí jako vasodilator. Všechny tyto složky také zvýšují krevní a lymfatický oběh. Pleť se stává hladší, bez známek celulitidy.

Corporal Stretch Marks

Tento krém slouží k opravě i k prevenci tvorby strií.Regeneruje buňky, které jsou zodpovědné za tvorbu struktury kůže, její obnovu. Hydrolyzovaný kolagen a další účinné látky zvyšují tvorbu kolagenu a elastinu, zlepšují pevnost kolagenových sítí, poskytují peptidy kůži. Chondroitin sulfát zvyšuje a udržuje hydrataci,tím i objem kůže, stimuluje tvorbu kyseliny hyaluronové. Kůže se stává hladkou a pružnou.

Corporal Thermal Lipo

Zvláštní složení tohoto produktu působí zahřátí v místě aplikace. Stimuluje krevní a lymfatický oběh, zvyšuje metabolismus tukových buněk, urychluje eliminaci toxinů. Je ideální pro prevenci a léčbu celulitidy, zadržování tekutin, redukuje nadbytečné tukové zásoby.