Kosmetické studio Ivany Jungwirtové Kroměříž a Chrudim

Nehtová modeláž a manikúra

Airbrush pro vaše nehty

Horká novinka v Chrudimi! Nyní vaše nehty zkrášlí nástřik barvy technikou airbrush.

Nehtová modeláž a manikúra

Další způsob jak říct "Miluji tě"

Chcete věnovat ženě chvíli odpočinku a péči, jejímž středem je pouze ona? Zvolte dárkový poukaz Kosmetického studia Ivany Jungwirtové.

Nehtová modeláž a manikúra

Manikúra a nehtová modeláž

Ruce jsou vizitkou každé ženy. Vyjadřujeme jimi pozdrav nebo chválu, pracují pro nás a jsou stále na očích. Dnes je samozřejmostí mít ruce čisté, ale jak je udržet i dokonale upravené?

Nabídka kosmetiky REJUVE

Kosmetika z řady REJUVE

Díky vědeckému výzkumu vznikla jedinečná kolekce produktů pro všechny typy pleti a pro všechny věkové kategorie. Kosmetika REJUVE omlazuje buňky i tkáně a zachovává celkově mladistvý vzhled.

Kosmetické služby Ivana Jungwirtová

Kosmetické služby

Pravidelná péče o pleť je důležitým krokem k zachování jejích vlastností a odhalení vaší přirozené krásy. Nabízíme vám kompletní škálu kosmetických služeb od drobných zákroků až po celkové ošetření pleti.


  • Kosmetické služby
  • Nehtová modeláž
  • Prodlužování řas

Kontakt

Ivana Jungwirtová

724 115 857

ivana.jungwirtova@seznam.cz

Cereghettiho 293, Chrudim

Pracovní doba

kdykoliv dle objednání, včetně odpoledních a večerních hodin a víkendů

Speciální akceParafínový zábal na ruce i obličej

Vynikající péče o chladem namáhanou pokožku!


Horká novinka zdobení nehtů - airbrush

Využijte atraktivní nabídky na krásné zdobení nehtů technikou airbrush.


Naše poukazy jsou nejlepším dárkem

Milí pánové, hledáte dárek pro svou partnerku, přítelkyni, maminku, babičku nebo kamarádku? Kupte jí dárkový poukaz na kosmetickou péči v našem studiu. Výběr kosmetických procedur můžete nechat na rozhodnutí obdarované. Pro více informací pište na email ivana.jungwirtova@seznam.cz nebo volejte na telefonní číslo 724 115 857.


Kosmetické řady

Rejuve Essence

Rejuve Aura

Rejuve Corporal

Naše služby

Kosmetické služby

Manikúra a nehtová modeláž

Prodlužování řas

Léčba hyperhydrózy

Modelace postavy

Fotorejuvenace

Botowhite

Kosmetické řady >> REJUVE Aura

Kosmetika REJUVE Aura pro suchou a citlivou pleť

Aura Active Cleanser

Tato ve vodě rozpustná emulze, zklidňuje kůži, jemně a účinně odstraňuje nečistoty, make-up. Přítomnost přírodních olejů slouží k ochraně přirozené vlhkosti pokožky, aniž by byl porušen povrchový lipidový film, bez podráždění. Pokožka je jemná, čistá a vláčná.

Aura Derma Moist

Tento produkt je speciální kompozicí bohatou na přírodní oleje a molekuly s velkou kapacitou zadržení vody. Tím dojde ke obnově kyselého pláště, zajištění hluboké hydratace pokožky, zlepšení pružnosti. Rostlinné extrakty a vitamíny mají utišující účinek- zklidňují podrážděnou kůži, působí jako lapače radikálů. Produkt má příznivý účinek i na kůži náchylnou na zarudnutí.

Aura Hydrocream

Tato ultra-bohatá kompozice doplní pokožce maximální dávku hydratace, poskytuje jí aktivní látky pro lepší elasticitu, hojení, zmírnění podráždění, zarudnutí, obnovuje fyziologickou rovnováhu kůže. Vděk účinku obsažených rostlinných extraktů, vitaminů a rostlinných olejů jde o brilantní protizánětlivý, antioxidační a hydratační produkt. Kůže se stává jasnější, měkčí a pružnější.

Aura Mask

Maska je určena pro suchou / citlivou kůži, se známkami podráždění, s pocitem pnutí, dehydratací. Bohatý obsah přírodních olejů obnovuje kyselý plášť pokožky. Rostlinné extrakty mají příjemný zklidňující, protizánětlivý efektu. Další aktivní látky mají významné antioxidační vlastnosti. Přípravek vytváří na kůži přirozený ochranný film, který současně napomáhá vstřebání aplikovaných aktivních látek.

Aura serum

Intenzivní, hydratační a zklidňující sérum, které účinně ošetřuje kožní nedostatky, jako je dehydratace, jemné linky. Tato exkluzivní formule uzdravuje, revitalizuje a regeneruje pokožku z Vděk přítomnosti kyseliny hyaluronové a vysoce účinných rostlinných extraktů jde o exkluzivní formuly, která uzdravuje, revitalizuje a regeneruje pokožku. Produkt se vstřebává do kůže rychle a hluboce. Kůže se stává jasnější, zdravější a zářivější